Top trendy oblečení pro rok 2018

Top trendy oblečení pro rok 2018

Chcete vědět, jaké budou trendy dámského oblečení v roce 2018?

Vždy všichni vzhlížíme s napětím a očekáváním na nové trendy příští sezóny. Je to součástí naši DNA – nás všech módních maniaků. Pokud stejně tak jako my netrpělivě očekáváte, co bude populárního pro běžné nošení venku na ulici, pak jste na této stránce správně!

Nedávno byl měsíc módy / oblečení, který nám ukázal jaké trendy se budou nosit na jaře v roce 2018.
Nyní víme, že ve světě jsou trendem boty s různými třpytivými dekorativními prvky, stejně jako nošení červeného oblečení. A z informací které máme se pokusíme předpovědět, jaké módní trendy budou populární pro příští rok.

Oblečení pro ženy

koupit dámské oblečení

Čtěte dále, pokud se chcete dozvědět, o jakých trendy stylech si myslíme, že budou populární. Tyto styly by podle módních návrhářů měla nosit každá osoba, která se alespoň trochu zajímá o módu a není módní ignorant.

  • O trendy oblečení se dozvíte na modních přehlídkách
  • Proto pro vás sledujeme tyto módní přehlídky o oblečení
  • Trendy oblečení bude nosit skoro každý
  • Top trendy pro rok 2018

 

Velice sledované módní přehlídky, které se nedávno konali v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži, nám ukázali nadcházející styly pro dámské oblečení pro rok 2018.

Ve světle těchto představených módních oděvů, top oblečení a módních doplňků jsme se rozhodli připravit užitečný seznam a příručku k očekávaným trendům, které nás zřejmě zastihnou v příštím kalendářním roce 2018.

O ČEM si myslí návrháří, že bude populární?

Ledvinky

Ledvinky

Jaro 2018 bude patřit ledvinkám – to je ale netradiční oblečení! Kdo by si byl u nás pomyslel, že trendy budou ledvinky? U nás tak často zatracované ledvinky, zřejmě budou trendem příštího roku. Připravte se tedy na ledvinkománii.
Ale nemusíte mít strach, tyto budou více barevné a nositelné na více místech.

Logománie

Logománie

 Budeme chodící reklamou? V příštím roce 2018 nás čeká logománie. Na různých typech trendy oblečení nás čekají veliká loga známých značek, jež budeme nosit na našem trendy oblečení. Od značek Lanvin po Gucci a Louis Vuitton můžeme očekávat novou obsesi, kterou je mánie s logy na trendy a oblečení. Čeká nás tedy oblečení s velkými logy světoznámých značek. To budou trendy!

Šaty z džínoviny

Džínové šaty

Kanadský oblek patřil mezi nedávné trendy minulých sezón. Hitem budou šaty z džínoviny. Budete si moci vybírat od stylů z 80 let až po spousty moderních stylů dnešní džínoviny 2018.

Pastelové barvy

Pastelové barvy

Návrháři se vrhly na pastelové barvy – je to průlomové v roce 2018? Není to moc překvapivé, jelikož stále více značek se snaží navrhovat oblečení se světlejšími barvami. I toto bude trendy.

Všechno růžové

Vše v růžovém
Pokud jste investovali tento rok do růžového oblečení, tak ho nevyhazujte! Protože ho budete potřebovat v roce 2018. Podle módních návrhářů budou nosit v roce 2018 dámy vše v růžovém! Dnes sice neholdujeme tolik růžové barvě, ale ta se objevila na módních molech jež bude mezi trendy pro příští rok. Očekávajte tedy, že větší část vašeho trendy šatníku bude v růžovém!

Trendy Třásně

Oblečení s třásněmi

Budeme v roce 2018 potřebovat místo hřebenu na vlasy i hřeben na oblečení? Čeká nás oblečení s třásněmi! Bude to top trend? Myslíte si, že ho zvládnete nosit tak, aniž byste si ho zašpinili, nebo se někde zamotali s třásněmi? Hodně štěstí s nošením takového oblečení. Docela šílený trend, co?

Svislé pruhy

Svislé pruhy

Svislé pruhy určitě neuniknou naší pozornosti trendů. Pruhy jsou stylové a trendy. Pokud byste chtěli být nejlepším v tomto trendu, vybírejte oblečení, které je nejvíce graficky propracované.
Někteří však namítají, že toto oblečení nám může připomínat pyžamo. Posuďte sami, zda mají pravdu.

Závěrem

Podle světových návrhářů nás v roce 2018 budou jistě těšit poměrně bláznivé trendy! Některé 2018 trendy jsou opravdu trochu přes čáru, ale uvidíme kam se to vyvine. Očividně nás čeká hodně zajímavý rok 2018! Pokud Vás tyto trendy nezaujali, tak vězte, že si v našem katalogu oblečení v totálním výprodeji můžete vybrat letošní trendy za příznivé ceny.

Kupte si trendy oblečení

Kupte si trendy oblečení teď hned.

Vyberte si trendy oblečení   Trendy oblečení na Urbanstore

Pokud máte rádi instagram, můžete na něm najít aktuální trendy po celém světě!
https://www.instagram.com/explore/tags/fashiontrends/

Sdílet