Top trendy oblečení pro rok 2018

Top trendy oblečení pro rok 2018

Chcete vědět, jaké budou trendy dámského oblečení v roce 2018?

Vždy všichni vzhlížíme s napětím a očekáváním na nové trendy příští sezóny. Je to součástí naši DNA – nás všech módních maniaků. Pokud stejně tak jako my netrpělivě očekáváte, co bude populárního pro běžné nošení venku na ulici, pak jste na této stránce správně!

Nedávno byl měsíc módy, který nám ukázal jaké trendy se budou nosit na jaře v roce 2018.
Nyní víme, že ve světě jsou trendem boty s různými třpytivými dekorativními prvky, stejně jako nošení červeného oblečení. A z informací které máme se pokusíme předpovědět, jaké módní trendy budou populární pro příští rok.

Čtěte dále, pokud se chcete dozvědět, o jakých trendy stylech si myslíme, že budou populární. Tyto styly by podle módních návrhářů měla nosit každá osoba, která se alespoň trochu zajímá o módu a není módní ignorant.

Velice sledované módní přehlídky, které se nedávno konali v New Yorku, Londýně, Miláně a Paříži, nám ukázali nadcházející styly pro dámské oblečení.

Ve světle těchto představených módních oděvů, oblečení a módních doplňků jsme se rozhodli připravit užitečný seznam a příručku k očekávaným trendům, které nás zřejmě zastihnou v příštím kalendářním roce.

O ČEM si myslí návrháří, že bude populární?

Ledvinky

Ledvinky

Jaro 2018 bude patřit ledvinkám! Kdo by si byl u nás pomyslel, že trendem budou ledvinky? U nás tak často zatracované ledvinky, zřejmě budou trendem příštího roku. Připravte se tedy na ledvinkománii.
Ale nemusíte mít strach, tyto budou více barevné a nositelné na více místech.

Logománie

Logománie

 Budeme chodící reklamou? V příštím roce nás čeká logománie. Na různých typech oblečení nás čekají veliká loga známých značek, jež budeme nosit na našem oblečení. Od značek Lanvin po Gucci a Louis Vuitton můžeme očekávat novou obsesi, kterou je mánie s logy na oblečení. Čeká nás tedy oblečení s velkými logy světoznámých značek.

Šaty z džínoviny

Džínové šaty

Kanadský oblek byl nedávným trendem minulých sezón. Hitem budou šaty z džínoviny. Budete si moci vybírat od stylů z 80 let až po spousty moderních stylů dnešní džínoviny.

Pastelové barvy

Pastelové barvy

Návrháři se vrhly na pastelové barvy – je to průlomové? Není to moc překvapivé, jelikož stále více značek se snaží navrhovat oblečení se světlejšími barvami.

Všechno růžové

Vše v růžovém
Pokud jste investovali tento rok do růžového oblečení, tak ho nevyhazujte! Protože ho budete potřebovat příští rok. Podle módních návrhářů budou nosit dámy vše v růžovém! Dnes sice neholdujeme tolik růžové barvě, ale ta se objevila na módních molech jako trend pro příští rok. Očekávajte tedy, že větší část vašeho šatníku bude v růžovém!

Třásně

Oblečení s třásněmi

Budeme potřebovat místo hřebenu na vlasy i hřeben na oblečení? Čeká nás oblečení s třásněmi! Myslíte si, že ho zvládnete nosit tak, aniž byste si ho zašpinili, nebo se někde zamotali s třásněmi? Hodně štěstí s nošením takového oblečení.

Svislé pruhy

Svislé pruhy

Svislé pruhy určitě neuniknou naší pozornosti. Pruhy jsou stylové. Pokud byste chtěli být nejlepším v tomto trendu, vybírejte oblečení, které je nejvíce graficky propracované.
Někteří však namítají, že toto oblečení nám může připomínat pyžamo. Posuďte sami, zda mají pravdu.

Závěrem

Podle světových návrhářů nás příští rok budou jistě těšit poměrně bláznivé trendy! Některé jsou opravdu trochu přes čáru, ale uvidíme kam se to vyvine. Očividně nás čeká hodně zajímavý rok! Pokud Vás tyto trendy nezaujali, tak vězte, že si v našem katalogu oblečení v totálním výprodeji můžete vybrat letošní trendy za příznivé ceny.